• bilgi@gokturkrehber.com

ARAMA SONUÇLARI

Yıldız Tozu Anaokulu

Yıldız Tozu Anaokulu

Yıldız Tozu Anaokulu’nda MEB müfredatı ile birlikte çocukların bireysel farklılıklarını, yaratıcılıklarını kullanarak; problem odaklı çalışmayı destekleyen, çocuklardaki “merak” duygusundan yola çıkarak çözümler bulmayı odaklayan bir sistem olan STEAM yaklaşımından yararlanılmaktadır. Öncelikli hedefimiz, çocukların evlerinde hissettikleri huzur ve güven dolu ortamı onlara yaşatarak, profesyonel eğitim anlayışımızla birlikte eğlenerek öğrenmelerini sağlamaktır.

Keşfeden Eller Anaokulu

Keşfeden Eller Anaokulu

Keşfeden Eller Anaokulları’nda eğitim anlayışımız “her çocuğun keşfedilecek en az bir yönü vardır” düşüncesine dayanmaktadır. Eğitim programımızı bu amaçla düzenledik ve tüm öğrenme ortamını bu düşünceye dayalı olarak oluşturduk. Şimdi iletişime geç.

Göktürk Ada Anaokulu

Göktürk Ada Anaokulu

Özel Göktürk Ada Anaokulu, Göktürk Sağlık Ocağı bölgesinde Gül Sokak Parkı’na komşu konumda Ceviz ve Zümrüt sokaklarının kesiştiği noktada yer almaktadır. Haftaiçi 5 gün 08:00 -18:00 saatleri açık olan okulumuz sabah grubu veya öğleden sonra grubu şeklinde yarım gün olarak da hizmet vermektedir. Yaz tatillerinde de yaz okulu programı yaparak resmi tatiller dışında tüm yıl […]

Özel Ark Anaokulları

Özel Ark Anaokulları

Ark Anaokulları 2005 yılında kaliteli bir okul öncesi eğitim programı sunma felsefesiyle kurulmuştur. Okullarımız tam gün ve yarım günlük kayıt seçenekleriyle tüm yıl boyunca eğitim vermektedir. Ark Anaokulları 2005 yılında, okul öncesi eğitimi için gelişimsel bir yaklaşımla varlığını sürdürmeye başladı. Sonrasında ise daha da gelişerek iki okul haline geldi ve profesyonel eğitmenlerden oluşan bir gruba […]

Amerikan Kültür Kids

Amerikan Kültür Kids

AKD Kids Ana Okulları, çocuk güvenliği maksimum düzeyde gözetilerek hazırlanan binalarda, özel yöntemler uygularak İngilizce öğretir ve çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen ders ve aktiviteler sunar.